HAKKIMIZDA

Retro hakkında

Retro hakkında

Retro, 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Elektronik güvenlik sistemlerinde var olan teknoloji yatırımları eksikliğini tamamlamayı kendine amaç edinen Retro, kısa zamanda önce donanımlı bir entegrasyon şirketi, ardından da bir çok önemli markanın distribütörü haline gelmiştir. Bilgisayar tabanlı elektronik güvenlik ve CCTV teknolojilerini Türkiye’ye tanıtmış olmanın heyecanını da yaşamıştır.

Günümüzde, bünyesinde yer alan birçok farklı markaya ait ürünleri ve geliştirmekte olduğu çözümleri, 81 ildeki çözüm ortakları ile birlikte ülkemize sunmaktadır. Kurulduğu günden günümüze kadar geçen sürede, içinde bulunduğu sektöre yön vermiş, yeniliklerin öncüsü olmuş ve araştırma-geliştirme çalışmalarına verdiği önem ile örnek teşkil etmiş olan Retro, yoluna aynı misyon ve kararlılık ile devam etmektedir. Retro; geleceğimize yön verecek, yaşamımızı kolaylaştıracak, gelişen teknolojinin ile kitlelerin yaşamalarını kolaylaştıracak ürün, hizmet ve çözümlerin yaratılması, bütün bunların sürekli geliştirilmesi için durmaksızın çalışmayı sürdürecektir.

KALİTE POLİTİKASI

Retro Güvenlik Sistemleri, sunduğu ürün, hizmet ve çözümlerde ortaya koyduğu kalite anlayışını sürdürülebilir kılmak amacı ile kalite politikasını taahhüt altına almıştır. İş ortakları ve müşterileri tarafından duyulan saygı ve güveni, gösterilen takdiri korumak amacıyla müşteri memnuniyetinin korunmasına yönelik projeler geliştirmektedir. Çalışanların ve müşterilerin oluşturduğu ekosistem içerisinde var olan sinerjiyi korumak, işbirliğini geliştirmek ve sosyal kaynakları etkin kullanabilmek amacıyla “kalitenin bir yaşam felsefesi olarak algılanması” konusuna özel bir önem gösterilmektedir. Kalite düzeyine dair detayların sürekli olarak güncellenmesi, verimliliğinin arttırılabilmesi ve şirket değerlerimizden olan yeniliğin kalite politikamızda devamlılığı için çeşitli konulara ait özel çalışma grupları oluşturulmaktadır.

HİZMET AĞI

Güvenlik teknolojileri konusunda, tüketicinin tüm istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek en uygun çözümleri sunabilecek, müşteri memnuniyetini ve kalite politikasını sürdürülebilir kılacak, Türkiye’nin en prestijli satış ve servis organizasyonunu kurma hedefini belirlemiş olan Retro, bu hedefe ulaşmak için gerekli tüm adım atmaktadır. Günümüzde, Türkiye’nin 81 ilinde var olan çözüm ortakları birlikte yürüttüğü tüm projelerde yakaladığı önemli başarıların arkasında, bu büyük organizasyonun verimliliğini arttırmak için yapılmakta olan çalışmalar yatmaktadır. İş süreçlerinin takibini ve proje yönetimini kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan özel yazılımlar bu çalışmaların birer ürünüdür. Bunun yanında, çözüm ortaklarının sektörel bilgi düzeyinin arttırılması, geliştirilen yeni ürün ve çözümlerin tanıtılması, müşteri memnuniyeti ve kalite politikalarının sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla birçok eğitim programı hayata geçirilmektedir

KURUCULARIMIZ

  • MURAT GÜNDEĞER
  • YÖNETİM KURULU ŞEREF BAŞKANI
  • MUSTAFA GÜNDEĞER
  • YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ
  • YASİN GÜNDEĞER
  • DEPO VE SEVKİYAT MÜDÜRÜ
  • TUNCAY YILMAZ
  • YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ

MUTLU BAYİLER

Gökhan GÜLER Güler Elektronik

Firmamız; Retro sayesinde kısa sürede gelişerek, bölgemizde daha çok tanınır hale geldi. Bunda Retro Ürünlerinin kalitesinin büyük katkısı var.

Barış KARAMAN Tecnocom Bilgisayar

Retro Teknik Servise verdiğimiz ürünler çok kısa sürede tamir edilip tarafımıza teslim ediliyor. Markanın satıştan sonrada ürünlerinin arkasında durması güvenimizi arttırıyor.

İlker AYDOĞAN Safir Alarm ve Güvenlik

Güvenlik sektöründeki ilerleyişimizi Retro'dan önce ve Retro'dan sonra olmak üzere ikiye ayırabiliriz

Sami Coşkuner Elmas Bilişim

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, Retro stoklarında dilediğimiz her ürünü, çok uygun fiyatlarla bulabiliyoruz. Çünkü Retro kalitesine güveniyoruz.

MARKALARIMIZ