GENEL MÜDÜR MESAJI

GENEL MÜDÜR MESAJI

Değerli İş Ortaklarımız,


Retro Elektronik A.Ş olarak, başarılarla dolu yılları geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. Sektördeki 21 yıllık deneyimimize, 2006 yılında Retro Güvenlik Sistemleri ‘nide kurarak, bu birleşmeden aldığımız güç ve esinle, daha yüksek hedeflere, daha kararlı yürüyoruz.

Sunduğumuz uçtan uca çözümler ve sağladığımız hizmetler ile 10.000’i aşkın bayimiz için Değer Katan Çözüm Ortağı olmak için çalışıyoruz. İş ortaklarımızın hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerimiz ile sundukları değeri artırıyoruz, böylece güçlü bir satış kanalı kültürü oluşturuyoruz. Sektördeki gücümüz, gelişmiş hizmet anlayışımız, sunduğumuz uzman teknik destek ve sağladığımız müşteri odaklı çözümlerimiz nedeni ile paydaşlarımızca tercih ediliyoruz.

Ürün yönetimini en iyi biçimde gerçekleştirerek, satış verimliliğini ve rekabet gücünü artırıyoruz. Böylece dağıtımını üstlendiğimiz markaların pazar paylarını genişletiyoruz.

Siz değerli iş ortaklarımızın son kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmesi için çalışıyoruz. Satış kanalını kesintisiz destekleyerek, dolaylı yoldan tüketicilerin de daha iyi hizmet almasını sağlıyoruz.

Yakın, orta ve uzun vadede geleceğin zorunlu kıldığı pazar koşullarına hazırlıklıyız. Risk yönetimini iş yaşamının doğasında var olduğunu kabul ediyoruz. Verimlilik ve karlılık yolunda, iş ortaklarımız adına alınması gerekli riskleri almaktan çekinmiyoruz. Küresel ekonomik belirsizliklerin, kısa vadeli planları imkansızlaştırdığı dönemlerde bile, güçlü refleksler göstererek, en karmaşık gözüken, aşılmaz sanılan koşulları, yenilikçi uygulamalarımız, sektördeki deneyimli yapımız, finansal gücümüz ve dağıtım sistemimiz ile aşıyoruz.

Önümüzdeki dönem için hedeflerimiz büyük. Pazarda en zengin ürün çeşitliliğine sahip tedarikçi şirketi olma gururu ile hızla ilerliyoruz. Hedeflerimizi her zaman büyütüyor, üretimlerimizi ve dağıtımlarımızı daima hızlı, güvenli ve kusursuz gerçekleştiriyoruz.

Retro‘nun kuruluşu, Türkiye’de güvenlik sektörünün de ilk temel taşıdır. Kurulduğumuzdan bu yana ülkemize hep en yeni teknolojileri sunan şirket olduk. Şirketimizin tarihinde kesintisiz bir liderlik görüyoruz ve Retro olarak her zaman, geçmişimiz gurur, yolumuz gelecek olmaya devam edecek.

Saygılarımızla,

Murat GÜNDEĞER