Retro Güvenlik Sistemleri
    RT-4170 XVI 1.3 MEGAPİKSEL 960P IR BULLET AHD KAMERA
RT-4170 XVI 1.3 MEGAPİKSEL 960P IR BULLET AHD KAMERA
https://www.youtube.com/embed/2BskXSiMp00
XVI 1.3 MEGAPİKSEL 960P IR BULLET AHD KAMERA
Marka : RETRO RETRO
Model : 3156
Ürün Kodu : RT1.001.001.002.6832
Stok Durumu : 0

KDV'li : 31,86 USD

XVI 1.3 MEGAPİKSEL 960P IR BULLET AHD KAMERA
RT-4170 XVI 1.3 MEGAPİKSEL 960P IR BULLET AHD KAMERA
Para Birimi USD
Size Özel
KDV Oranı %18
KDV Dahil
   Müşteri
Temsilcinize
Başvurunuz

Saat 17:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoya verilir.

2.8-12mm Varifocal Lens
1/3" 1.3 MP APTINA CMOS
25/30fps@960P
Yüksek Hız
Uzun Mesafe Real-Time İletim
HD ve Standard Çözünürlük Seçimi
Koaksiyel Kablo Üzerinden Kontrol
Gece/Gündüz (ICR)
AWB, AGC, BLC
3DDNR
IR LED G.Mesafesi: 50m
Akıllı IR
IP66
DC12V
75-3 Koaksiyel kablo ile 500m
Sensor 1/3
Fps Oranı 25/30fps@960P
Koaksiyel Video Bağlantısı 75-3 Koaksiyel kablo ile 500m
Teknoloji AHD
Çözünürlük 1,3MP Çözünürlük
Kamera Türü Bullet
Lens 12mm Varifocal Lens
Gece Görüş 30 Mt
Güç DC12V
Ses Yok

İADE ESASLARI

Retro Güvenlik ürün iadesi ile ilgili kurallar aşağıda özetlenmiştir. Bu kuralların amacı, ürün iadesinin müşteri ve Retro Güvenlik için en kolay ve sorunsuz şekilde yerine getirilmesidir.

- Öncelikle Retro Güvenlik tarafından ürün ya da ürünler siz ya da müşterinize ulaştığında, mutlaka kontrollerinin yapılması gerekmektedir.

- Ürün kolisinde hasar var ise, ürünler teslim alınmadan, teslim yapan kurum (Kargo şirketi ya da sevkiyat elemanı) ile ürünün ya da ürünlerin sorunu ile ilgili tutanak tutulması gerekmektedir.

- Orjinal olmayan kutu, tek bir noktaya gidecek olan küçük ebattaki ürünlerin toplandığı kutu anlamına gelmektedir. Sipariş edilen bu tür ürünler, fatura ile mutlaka kontrol edilmelidir.

Ürünün iade alınıp alınmaması kararı tamamen Retro Güvenlik firmasının insiyatifindedir. İade alınmak üzere kabul edilen tüm ürünler orijinal ambalajı ve standart aksesuarları ile iade edilmelidir. İade faturası keserken, iade faturası tutarı, satış faturasındaki TL tutarı ile aynı olmalıdır. İade sırasında ambalaj ve / veya standart aksesuarlarının eksik ya da hasarlı olması durumunda ürünler iade alınmayacaktır.

İade edilecek ürünlerin sarf malzemeleri (şerit, mürekkep kartuşu, toner, kağıt, v.b.) orijinal ambalajında ve kullanılmamış olarak iade edilmelidir.

Ambalajı açılmış ve/veya lisans anlaşması kullanılmış olan yazılım ürünleri iade alınmamaktadır.

Kargo ile gönderilen iadelerin kargo bedeli müşteri tarafından ödenir. Retro Güvenlik tarafından kargo ile müşteriye hatalı gönderilen ürünlerin iade edilmesi halinde kargo bedeli Retro Güvenlik tarafından ödenir.

Sipariş üzerine getirilen ürün, iade alınmaz.

Retro Güvenlik tarafından kargo ile müşteriye gönderilen ürünün iade edilmesi halinde, Retro Güvenlik firmasının gönderdiği kargo firması ile ürünün iade edilmesi gerekmektedir. Diğer kargo firmalarıyla yapılan gönderilerde sorumluluk müşteriye aittir.

İADE PROSEDÜRÜ

Retro Güvenlik firmasına ürün iade sırasında aşağıdaki prosedürü izlemenizi rica ederiz. Her bir ürün için ayrı iade formu kullanınız.

Ürün iade prosedürünü başlatmak için öncelikle retrobayi.com' daki ürün iade formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Bu forma “Hesabım” menüsü altındaki “İade İşlemleri” kısmından ulaşabilirsiniz.

1 - Ürünü aşağıdaki belgelerle birlikte Retro Güvenlik teknik servisine incelemek üzere teslim ediniz.
-İade faturanız
-Onaylı iade numarası

2 - Teknik servis ürünü kontrol ettikten sonra, ürün sorunsuz ise, fatura miktarı hesabınıza alacak olarak kaydedilecektir.

3 - Kargo ile gönderilen ürünlerdeki eksikliklerin 2 gün içinde tamamlanması beklenecektir. Eksiklikler bu süre içinde tamamlanamadığında ürün müşteriye geri gönderilecektir. İade prosedürüne uygun olarak faturalanmamış ürünler kabul edilmeyecektir.

4 - Ay bitiminden sonra kesilen faturalar mutlaka içinde bulunduğumuz aya ait olacaktır. Geçmiş aya ait faturalar yeni ayın birinden sonra elimize ulaştığında kabul edilmeyecek, tarafınıza iade edilecektir.

5 - İade edilecek ürünler, mutlaka firmanıza ait iade faturası ile işlem görecek Retro Güvenlik firmasına ait fatura ile kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

5. madde Retro Güvenlik firmasına keseceğiniz tüm faturalar için geçerlidir.

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Ürün iade prosedürü, teknik servis “Arızalı Ürün Girişi” ile aynı değildir. Bunun için “Teknik servis prosedürünü” okumanızı rica ederiz.